Komunikat nr 1

1. Zapisy on-line zostaną zamknięte w czwartek 5 lutego o godz. 15:00. Po tym terminie zapisać się będzie można w biurze zawodów na lotnisku, które będzie czynne w piątek od 11:00 do 18:00 oraz w sobotę od 8:00 do 10:00.


2. Uprzejmie prosimy o nie czekanie z odbiorem numeru do ostatniej chwili. Zachęcamy do odbierania numerów w piątek od 11:00 do 18:00. Kończymy wydawanie numerów w sobotę od 8:00 do 10:00. W biurze zawodów będzie znajdował się CheckPoint umożliwiający przetestowanie numeru przed startem.


3. Puchary oraz nagrody zostaną przyznane za 6 pierwszych miejsc open na każdym dystansie osobno dla kobiet i mężczyzn. Zostaną również wyróżnieni najstarsi i najmłodsi zawodnicy jak również najszybszy nowotarżanin na dystansie 30 km. Nowotarżanie do boju! 🙂
Po dekoracji odbędzie się losowanie upominków wśród wszystkich startujących. Aby wziąć udział w losowaniu należy podczas odbierania numeru startowego wpisać swój numer na specjalny kupon przeznaczony do losowania.


4. Zawodnikom startującym na dystansie 30 km przypominamy, że TRANSIT (przejście na drugie okrążenie) znajduje się obok METY (nie przebiegamy przez metę). Na tranzycie znajdować się będzie bufet oraz bramka pomiarowa mierząca międzyczas i dodatkowo weryfikująca zawodników. Limit Czasu na drugie okrążenie to 2 godz., zawodnik do godz.13:00 ma obowiązek ukończenia pierwszego okrążenia.


5. O godz.16:00 trasa zawodów zostaje całkowicie zamknięta, zawodnicy po tej godzinie nie będą już klasyfikowani.


6. W tym roku również przed biegiem od godz. 8:00 będzie można skorzystać ze smarowania nart przez firmę Holmenkol. Stanowiska zostaną usytuowane po lewej stronie mety. Znajdować się tam będą również namioty z dostępem do energii elektrycznej w których będzie można samodzielnie smarować narty.


7. W pakiecie startowym znajdować się będzie między innymi czapka z logo biegu, bloczek na ciepły posiłek oraz worek na ubranie, który będzie można zostawić w depozycie po lewej stronie mety.


8. Na ok. 8, 15 i 23 kilometrze będzie znajdował się bufet.


9. W Nowym Targu na dzień 4 lutego 2015 r. warunki śniegowe są dobre, a prognoza na najbliższe dni jest optymistyczna.

5 komentarzy do “Komunikat nr 1”

  1. شركة قمة الخليج للخدمات المنزلية
    (نقل وفك وتركيب اثاث – تنظيف – مكافحة حشرات)

    نجار بالرياض

    هل انتقلت لاحقا؟ هل تواجه إعادة تجميع كل الأثاث الذي تكسرت بسرعة كبيرة في المكان القديم؟ أو ربما اشتريت بعض الأثاث الجديد الذي وصل في شكل عبوات مسطحة شاقة؟ ربما حصلت على قطعة عنصر كلاسيكية مفككة في بيع المرآب أو سحبتها من العلية ، والآن عليك إعادة تجميعها معًا. قد يكون تجميع الأثاث معًا تحديًا ، ولكن إليك بعض النصائح للتنظيم وتسهيل العملية.

  2. Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.

  3. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  4. doll house 168 When choosing a love doll, it is very important to consider the price. Looking at a cool love doll is always very interesting, but you have to think about the price of a sex doll.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *