KONKURS: Wygraj start w Biegu Podhalańskim!

6 lutego odbędzie się w Nowym Targu Bieg Podhalański. Pokażcie, jak przygotowujecie się do startu i wygrajcie darmowy udział w zawodach.

Do biegu pozostał niespełna miesiąc. I choć zima nie pozwalała do tej pory za bardzo szlifować techniki na biegówkach, zapewne nie marnowaliście czasu. Intensywne spacery z kijami nordic walking, biegi, pompki na jednej ręce? A może po prostu specjalna dieta, jak np. jednego z uczestników zeszłorocznej edycji biegu, który w swoim zgłoszeniu napisał: Bardzo lubię ziemniaki z kapustą, a na drugim miejscu lody i kakao. Jakikolwiek jest wasz sposób na sukces, razem z Biegówkami pod Tatrami zapraszamy Was do zabawy.


Zasady konkursu
Pokażcie na zdjęciu, jak przygotowujecie się do startu w Biegu Podhalańskim. Zdjęcie można przesłać mailem (biuro@biegowkipodtatrami.pl), w wiadomości prywatnej na facebookowym fanpage’u Biegówek pod Tatrami lub zamieścić bezpośrednio na tablicy. Krótki opis mile widziany.
Termin nadsyłania zdjęć mija 21 stycznia (czwartek) o północy. Wszystkie zdjęcia zostaną umiewzczone w albumie na  facebooku Biegówek pod Tatrami. Przyznane zostaną dwie nagrody. Jedną otrzyma zdjęcie wybrane przez jury, zaś drugą zdjęcie, które uzyska najwięcej polubień. Termin lajkowania zdjęć mija 24 stycznia (niedziela) o 20:00. Wyniki ogłosimy 25 stycznia.
Nagrody

Zwycięzcy otrzymają darmowy udział w IX Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II na wybranym dystansie, czapeczkę Biegu Podhalańskiego, książkę Droga do Justyny Kowalczyk. Historia biegów narciarskich Daniela Ludwińskiego oraz album Gorce.
Zwycięzcy w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników proszeni są o kontakt mailowy w celu uzgodnienia dystansu i szczegółów odbioru nagrody.

Szczegółowe zasady konkursu na stronie: www.biegowkipodtatrami.pl

Wysyłając lub zamieszczając samodzielnie zdjęcie, wyrażacie zgodę na jego opublikowanie w konkursowym albumie na fanpage’u Biegówek pod Tatrami oraz w artykule podsumowującym konkurs; poświadczacie jednocześnie, że jesteście autorami zdjęcia lub macie zgodę na jego wykorzystanie. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub niezamieszczenia zdjęć niezwiązanych tematycznie z konkursem, obraźliwych lub kontrowersyjnych oraz takich, przy których dojdzie do nadużyć związanych z nieuczciwym pozyskiwaniem lajków.

7 komentarzy do “KONKURS: Wygraj start w Biegu Podhalańskim!”

 1. يشمل علاج الإدمان تنظيم برنامج علاجي للمرضى ، سواء في المستشفى أو العيادة الخارجية ، وتقديم المشورة لهم لمساعدتهم على مقاومة الانتكاس والتغلب على الإدمان.
  خطة علاجية:
  ويتضمن جلسات تثقيفية تركز على وصول متعاطي المخدرات إلى العلاج الداعم والوقاية من الانتكاس ، والتي يمكن تحقيقها من خلال الاجتماعات الفردية أو الجماعية أو العائلية.
  يقترح:
  يمكن أن تساعدك المشورة من مستشار نفسي ، بمفردك أو مع أسرتك ، أو من طبيب نفسي في مقاومة إغراء الإدمان والبدء في تعاطي المخدرات مرة أخرى.
  يمكن أن يساعد العلاج السلوكي في إيجاد طرق للتعامل مع الإدمان ، واقتراح استراتيجيات لتجنب الإدمان ومنع الانتكاس ، وتقديم المشورة حول كيفية التعامل مع الانتكاس.
  تتضمن الاستشارة أيضًا التحدث عن وظيفة المدمن والقضايا القانونية والعلحتاقات مع العائلة والأصدقاء.
  يمكن أن يساعد تلقي المشورة من أفراد الأسرة على تطوير مهارات تواصل أفضل مع المدمن ى يكونوا أكثر دعمًا له
  مراكز علاج الادمان

 2. I don’t know if it’s just me or if perhaps everyone else experiencing
  issues with your website. It looks like some of the written text in your content are running off the screen. Can somebody else please
  provide feedback and let me know if this is happening
  to them too? This could be a issue with my web browser because I’ve had this happen before.
  Appreciate it http://andongjebiwon.co.kr/chi/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=123367

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *