HiGeen Sponsorem Biegu Podhalańskiego

Zapraszamy do pomarańczowego namiotu HiGeen.pl, gdzie znajdziecie Państwo wszystko, co sportowcom i nie tylko do szczęścia jest niezbędne! Polecamy duży wybór najlepszych na rynku maści przedstartowych, o właściwościach rozgrzewających, przeciwbólowych i antyskurczowych HARRAR i żeli chłodzących BARRAD, kremów i spray’ów na otarcia i pęknięcia skóry, soli mineralnych do picia i do kąpieli, żeli energetycznych, izotoników, magnezu, kinesio tape’ów, aż po m.in. czapeczki, opaski, frotki, wkładki do butów, etui na telefony, pasy na numer oraz pasy i plecaki na wodę Camelbak, a także odzież sportową.

Polecamy również rewelacyjne, dające niesamowicie dużo energii, zwiększające wydolność i zmniejszające zmęczenie 100% naturalne soki buraczano-owocowe stworzone przez olimpijczyka z Londynu, Macieja Rosiewicza!


Nie musisz dodatkowo obciążać się w podróży zbędnymi produktami higienicznymi! U nas będziesz miał okazję przetestować oryginalne, wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach prozdrowotne kosmetyki z Jordanii HiGeen (m.in.mydła i pasty do zębów) i z Morza Martwego GLORY (m.in. kremy na otarcia, na problemy skórne, łuszczyce, nawilżające itd.)!
Nasze produkty używają tysiące profesjonalnych i amatorskich sportowców, osoby starsze i całe rodziny! Zapraszamy do naszego stoiska przed każdym startem, obok biura zawodów i na www.HiGeen.pl!

2 komentarze do “HiGeen Sponsorem Biegu Podhalańskiego”

 1. الوحدات الخارجية للتكييف تحتاج إلى حماية كاملة لحمايتها من مخاطر التلف والتعرض وكذلك من يقف الحمام والطيور عليها والمطر والحشرات ،
  سيؤدي ذلك إلى توقف التكييف ، مما يسبب لك الكثير من الخسائر المادية ، وفي حالة استبداله أو إصلاحه ، فقد يوفر الكثير من المال إذا تم تغطيته.
  تتميز أغطية الألياف بالمتانة والقوة وكذلك القدرة على تحمل درجات الحرارة العالية ،
  غطاء التكييف من الألياف الزجاجية مقاوم للصدأ وله شكل فريد ويمكن تغيير لونه وطلائه بأي لون حسب مظهر المنزل.
  يمكن وضع أي مادة لصد الحشرات والطيور في مكيفات الهواء الخارجية.
  يمكن لصندوق تكييف الهواء المصنوع من الألياف الزجاجية منع دخول الغبار وإطالة عمر خدمة مكيف الهواء.
  يمنع غطاء تكييف الهواء المصنوع من الألياف من تسرب الماء في الشارع أو على الحائط.
  وتوفر حماية شاملة وشاملة لمكيف الهواء ، مما يمنع دخول الغبار إلى فلتره والتسبب في تلف المكان حيث لا يمكنه العمل بشكل طبيعي ويبرد تمامًا

  شركة تنظيف بالمدينة

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *