FullLife.eu zaprasza do biało-żółtego shop-trucka

FullLife.eu zaprasza do biało-żółtego shop-trucka „odżywkowozu” 🙂 gdzie znajdziecie wszystko, co sportowcom i nie tylko do szczęścia jest niezbędne! Największy wybór żeli energetycznych, batonów, odżywek, suplementów, izotoników, magnezu, pobudzaczy, rewelacyjne środki do odbudowy stawów i inne wypróbowane specyfiki, a także nawet pesto z czosnku niedźwiedziego prosto z Bieszczadów. Polecamy m.in. profesjonalne, naturalne, jedne z najlepszych na rynku, sprawdzone, maści GLORY – dla sportowców i nie tylko. Na mięśnie i stawy, z naturalnymi olejkami o właściwościach rozgrzewających i chłodzących, przeciwbólowych i antyskurczowych – GLORY Hot i Ice Forte – posiadają m.in. jako jedyne jony srebra i złota na reumatoidalne zapalenie stawów, a także żywokost na kości i wyciągi z różnych zdrowotnych ziół. Pobudzają krążenie krwi, rozluźniają mięśnie i stawy, działają przez ok. 6 godzin przeciwbólowo i przeciwskurczowo, przyspieszają rekonwalescencję, zapobiegają kontuzjom, niedokrwieniu mięśni i ich skurczom, zmniejszają dolegliwości w trakcie i po wysiłku fizycznym. Nie palą, nie pieką, nie reagują z wodą!

Polecamy również kremy i spray’e na otarcia, żele antybakteryjne, sole mineralne/elektrolity do picia AQUON i do kąpieli z Morza Martwego GLORY, kosmetyki do pielęgnacji skóry, stóp, twarzy, rąk itp., akcesoria sportowe i w góry, m.in: nieprzemakalne oddychające skarpety i rękawice DexShell, stuptuty, ochraniacze, czołówki, kije (trekkingowe i nordic walking), peleryny przeciwdeszczowe, bidony i bukłaki, softflaski, aż po m.in. czapki, kominy, daszki, opaski, frotki, rękawki, sportowe skarpety, kolorowe skarpetki bawełniane, koce/folie termiczne (NRC), etui na telefony, pasy na numery startowe oraz pasy, kamizelki i plecaki biegowe, artykuły outdoorowe, turystyczne, hamakowe namioty, a także wyprzedażową odzież sportową, wieszaki na medale, gadżety do kibicowania i inne.

Nasze produkty używają tysiące profesjonalnych i amatorskich sportowców, w tym olimpijczycy, rehabilitanci i masażyści, osoby starsze i całe rodziny! Zapraszamy do naszego stoiska (biało-żółty shop-truck) przy okazji odbioru pakietów startowych, podczas otwarcia biura i samych zawodów oraz do naszego sklepu internetowego https://fulllife.eu Do zobaczenia w Nowym Targu! 🙂